درباره ما

درباره ما

مستر فایل پیش از این که با این نام شناخته بشود در سال ۱۳۹۰ با نام ویتون وب و با دامنه vitonweb.com فعالیت داشت. پس از منحل شدن دامنه ویتون وب و مشکلاتی که برای گروه پیش آمد در سال ۱۳۹۳ این سایت منحل شد ، طی سال های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۶ تجربیات زیادی کسب کردیم و همچنان به صورت فریلنسری در وب سایت های مختلف مشغول به فعالیت بودیم ، در بهمن ماه ۱۳۹۶ استارت وب سایت مستر فایل کلیک خورد و توانستیم دوباره به فعالیت باز گردیم.

تیم مستر فایل در تلاش است که محصولاتی را که مارکت های سودجو ایرانی که به قیمت بالا به فروش میرسانند با قیمت مناسب ولی با همان کیفیت و پشتیبانی بلکه بهتر به کاربران عزیز ارائه دهد. به جرات میتوان گفت محصولات وب سایت تقریبا ۵۰% زیر قیمت دیگر مارکت ها قرار داده شده است.

تمامی محصولات مستر فایل داری گارانتی و پشتیبانی ماداملعمر هستند و از بابت خرید جای هیچ نگرانی نیست.

همچنین اگر محصولی در نظر دارید که در وب سایت موجود نمیباشد حتما با پشتیبان ما تماس گرفته تا در کمترین زمان برای شما آماده شود. برای ارتباط با پشتیبان میتوانید از داخل سایت سمت راست روی آیکون آبی رنگ کلیک کرده تا مستقیم با پشتیبان در ارتباط باشید. همچنین میتوانید از قسمت تماس با ما پیغام خود را ارسال کنید و کمتر از ۲۴ ساعت پاسخ بگیرید.