سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO فارسی

سئو محلی وردپرس با لوکال سئو Yoast Local SEO فارسی

افزونه لوکال سئو یواست

سئو محلی وردپرس با یواست لوکال سئو Yoast Local SEO فارسی

در این مقاله ما به معرفی افزونه ای برای سئوی وردپرس می پردازیم که قادر به سئوی محلی سایت وردپرسی شما هست. افزونه Yoast Local SEO یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد،
کار افزونه لوکال سئو یوآست چیست؟ افزونه Yoast Local SEO که برای سئو سایت محلی مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان یک مکمل در کنار افزونه Yoast SEO استفاده می شود.

به کمک این افزونه حرفه ای :

  1. مشتریان بالقوه تان شما را در اطراف محل کسب و کارتان پیدا می کنند.
  2. به راحتی می توانید نقشه گوگل، ساعات کاری، اطلاعات تماس و موقعیت مکانی را اضافی کنید.
  3. امکان بهبود قابلیت استفاده از صفحه تماس با ما را دارد.
افزونه seo لوکال یواست

افزونه سئو لوکال وردپرس

نحوه عملکرد افزونه لوکال سئو یوآست

عملکرد افزونه لوکال سئو یوآست به گونه ای است که موتورهای جستجو و از جمله گوگل، وبسایت شما را به صورت محلی شناسایی و به کاربران محلی نمایش می دهند. با مشخص کردن ادرس شرکت خود در صفحه تماس با ما در وبسایتتان و نیز در تنظیمات تصاویر می توایند به این افزونه کمک کنید. افزونه لوکال سئو یوآست، آدرس دریافتی شما را به صورت فرم مشخص شده ای در می آورد که موتورهای جستجو با نشانه گذاری هایی که بین آن ها وجود دارد، موقعیت مکانی شما را متوجه می شوند. همچنین قسمتی برای افزودن ساعت کاری و روزهای کاری شرکت در اختیار شما می گذارد. بدین شکل که کاربران موقعیت مکانی خود را در یک فرم پر می کنند و در نتیجه می توانند لیستی از مراکز مورد نیاز خود را به صورت محلی بیابند. همچنین شماره تلفن محل شرکت شما راهی برای مشخص نمودن موقعیت مکانیتان است. کاربران پس از یافتن سایت شما در سئو سایت محلی با کمک افزونه یوآست، قادر خواهند بود مسیریابی کنند و راه های دسترسی به شرکت شما را برانداز کنند.

افزونه سئو لوکال وردپرس یواست

افزونه سئو لوکال وردپرس

افزونه Yoast Local SEO افزونه حرفه ای و کاربردی برای وردپرس می باشد. افزونه سئو محلی وردپرس در واقع موقعیت و مشخصات کلی کسب و کار شما را در نتایج گوگل برای همسایگان و افرادی که در نزدیکی شما یا شهر شما فعالیت می کنند نمایش می دهد.

اگر می خواهید مطمئن شوید که رنک وب سایت شرکت شما در گوگل در جایگاه بالایی قرار دارد در موقعیت مکانی کسب و کار خودتون،همچنین اگر که می خواهید مشتریان شما که در همسایگی‌تان قرار دارند شما را پیدا کنند و یا اینکه می خواهید قابلیت استفاده از سایت خودتان را بهبود دهید به راحتی امکان پذیر است. از چه روشی؟ با افزودن موقعیت مکانی شما و نمایش ساعات کار وبسایت شما در نتایج گوگل

افزونه Yoast Local SEO ما به شما کمک می کنه وب سایتتان را با یک رنک سطح بالا در گوگل در موقعیت مکانی کسب و کار خودتان راه اندازی کنید. و بالاتر از آن، تا حد زیادی قابلیت استفاده از صفحه تماس وب سایت شما را بهبود می بخشد.

اگر شما برای فروشگاه آنلاین خودتان از ووکامرس استفاده می کنید پیشنهاد ما این است که حتما از افزونه وردپرس سئو محلی استفاده کنید. این افزونه ترکیبی از ویژگی های افزونه وردپرسی سئو محلی با تنظیمات خاص برای ووکامرس هست.

شما در حال حاضر برای شروع رتبه بندی و فروش به صورت محلی همه را در این افزونه به صورت یکجا دارید.

افزونه یواست سئو لوکال

افزونه سئو وردپرس لوکال

رتبه بالاتر در جستجوی محلی با افزونه Yoast Local SEO

جستجو در گوگل (یا هر موتور جستجوی دیگر) برای یک آرایشگر و یا یک دندانپزشک؛ یک لیست از آرایشگران و دندانپزشکان در موقعیت محلی به شما خواهد داد. بنابراین به نظر می رسد که جست و جوی محلی خود به خود اتفاق می افتد. با این حال به منظور رتبه بندی بهتر، گوگل نیاز به دانستن محل دقیقی از کسب و کار شما دارد. و بالاتر از آن گوگل نیاز دارد بداند که شما چه نوع کسب و کاری دارید.

افزونه Yoast Local SEO ما اطلاعات دقیقی که گوگل و بقیه موتورهای جستجو نیاز دارند که وب سایت شرکت شما را در نتایج جستجوی محلی نشان بدهند را فراهم می کند. خواه شرکت شما یک دفتر داشته باشد و یا در مکان های مختلفی باشد، این افزونه این اطمینان را به شما می دهد که همه ی آن ها در نتایج یک جست و جوی محلی ظاهر شوند.

در جستجوهای محلی گوگل بهتر دیده شوید!

با افزونه Yoast Local SEO ما تا حد زیادی قابلیت استفاده از صفحه تماس با وب سایت خودتان را بهبود ببخشید.
قرار دادن نقشه های گوگل: این قابلیت اضافی این را برای مشتریان شما آسان تر خواهد کرد که به راحتی محل شرکت شما رو پیدا کنند.
قرار دادن آدرس شرکت خود: افزونه سئو محلی ما افزودن آدرس شرکت شما را در یک فرمت روشن و یکنواخت به آسانی امکان پذیر می سازد، با اضافه کردن تمام نشانه گذاری فنی لازم برای موتورهای جستجو.
قرار دادن ساعت کاری شرکت شما : افزونه سئو محلی ما فرمتی روشن و یکنواخت، برای افزودن ساعت کاری شرکت شما دارد.
قرار دادن یک فروشگاه یاب: فروشگاه یاب اجازه می دهد مشتریان به راحتی نزدیکترین محل شرکت شما را پیدا کنند. مشتریان همچنین می توانند آدرس منزل خود را پر کنند تا یک لیست از نزدیکترین مکان از شرکت شما برایشان نمایش داده شود.

استفاده از افزونه SEO محلی وردپرس به بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو کمک خواهد کرد و همچنین مسیریابی فیزیکی موقعیت مکانی دفتر شرکت شما را آسان تر می کند.

دیدگاه ها :

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.