قالب وردپرس رزرو محل اقامت | WP Rentals

قالب وردپرس رزرو محل اقامت | WP Rentals

قالب وردپرس رزرو محل اقامت

قالب وردپرس رزرو محل اقامت | WP Rentals Booking Accommodation WordPress Theme | قالب وردپرس اجاره ملک WP Rentals

معرفی و تحلیل قالب وردپرس رزرو محل اقامت

قالب رزرو WP Rentals یک بستر کامل وردپرسی رزرو محل اقامت که به کاربران و یا دارندگان یک امکان مانند هتل یا سوئیت این امکان را میدهد که به راحتی صفحه ای را ایجاد کنند و آگهی خود را منتشر کنند در واقع این قالب وردپرس مانند یک واسط عمل کرده میان شما  با کاربران و مشتری بوده است .

قالب وردپرس رزرو محل اقامت یک پلتفرم قدرتمند است و بیشتر حالت واسطه گرایی را داشته و شما را بی نیاز از راه اندازی سیستم های مختلف رزرو خواهد کرد .

این محصول در تاریخ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ به نسخه ۱.۲۰.۵.۴ آپدیت شد.

قالب وردپرس رزرو محل اقامت قالب وردپرس رزرو محل اقامت قالب وردپرس رزرو محل اقامت قالب وردپرس رزرو محل اقامت قالب وردپرس رزرو محل اقامت قالب وردپرس رزرو محل اقامت

استفاده از قالب وردپرس رزرو WP Rentals به عنوان قالب وردپرس اجاره ملک

شما میتوانید با استفاده از قالب وردپرس رزرو محل اقامت آن را در زمینه اجاره ملک بکار برده و اگر ایده ای داشته باشید که طور مثال خانه ای برای اجاره دارید میتوانید آن را برای ۷ روز بیشتر به اجاره گذاشته یا اگر میخواهید در روز های خاص این ملک خود را به اجاره قرار داده مثلا در روز های تعطیلات پایان سال یا در یک روز بخصوص میتوانید آن ملک را به اجاره گذاشته و یا اگر میخواهید ملک خود را بیشتر از ۳۰ روز به اجاره دهید از این پلتفرم رزرو میتوانید استفاده کنید ، در این قالب وردپرس رزرو محل اقامت شما میتوانید مالیات ارزش افزوده از مشتریان خود دریافت کنید و هزاران قابلیت دیگر را این قالب حرفه ای دارا میباشد .

قالب وردپرس رزرو محل اقامت همچنین از قابلیت تعداد نفرات نیز پشتیبانی میکند ، گزینه ای را در اختیار شما قرار میدهد که به راحتی میتوانید تعداد نفرات و روز های متغیر که هر نفر قرار است در آن ملک شما اقامت داشته باشد محاسبه کند و قیمت را محاسبه کند .

همچنین مشتریان شما در قالب وردپرس رزرو محل اقامت میتوانند وارد پنل کاربری خود شوند و روز رزرو خود را تغییر بدهند این یک قابلیت جدید در این قالب است .

هر کسی که ثبت نام کرده و مکانی را رزرو کرده این امکان را دارد که به راحتی بتواند روز های اضافی دیگر را نیز اجاره کند و همچنین میتوانید شما قیمت ها را به نسبت تغییر دهید اگر مهمانی وجود دارد قیمت را مناسب به آن تغییر دهید .

شما می توانید از طریق خوراک Icalendar feed با iCal ارتباط برقرار کنید، iCal اطلاعات شما را با وب سایت هایی که با این سیستم سازگار هستند هماهنگ می کند، کابران می توانند با وارد کردن اطلاعات ملک خود در واقع در وب های دیگر هم به اشتراک گذاشته و همچنین در گوشی هوشمند خود روز هایی که رزرو کرده اند را به راحتی میتوانند ببینند ، یا براحتی اگر صاحب ملکی هستید میتوانید آن را در روز هایی که میخواهید در این قالب وردپرس رزرو محل اقامت به اشتراک گذاشته و در این پلتفرم قدرمند در گوشی های هوشمند نیز پخش کنید که در یک روز خاص محلی را برای اجاره قرار دادید .

اگر نمیدانید i cal چیست بر روی این لینک آبی رنگ کلیک کنید .

سوال اینجاست که مدیر چگونه می تواند هزینه را دریافت کند ؟ 

مدیر می تواند با استفاده از درگاه های بانکی مختلف رابطی میان کاربر و مشتری باشد. سودی که در این بین به مدیر می رسد هزینه امکانات، مقدار هزینه تعیین شده، درصد سپرده ارتباطی میان مشتری و کاربر است.

سوال دیگر اگر مشتری خارجی داشتیم چه کنیم میتوانند با استفاده از این قالب رزرو محل اقامت جایی را اجاره کنند ؟‌

بله شما به راحتی میتوانید این قالب بی نظیر را به درگاه های خارجی مانند پی پال ( Pay Pal ) و … وصل نماید و برای مشتریان خارجی خود هم براحتی سرویس اجاره محل اقامت خود را ارائه دهید .

قالب وردپرس رزرو محل اقامت همراه با یک پنل قدرمتند پیام خصوصی داخلی است که توسط مدیر نظارت می شود ، تمامی پیام هایی که توسط کاربران نوشته می شود مدیریت و ثبت می شود. اطلاعات تماس در صفحه مشخصات مالک فقط برای کسانی که رزرو تایید شده دارند در دسترس است.

آخرین تغییرات در آپدیت جدید قالب وردپرس رزرو محل اقامت

 • موقعیت یاب گوگل در قالب وردپرس رزرو محل اقامت وجود دارد، کاربر می تواند توسط آن اماکن عمومی، تفریحی و … را ببیند
 • هنگامی که فرم ورود به سیستم در فرم رزرو شود، یک پیام رزرو و یا پیام خصوصی برای مالک ارسال می شود
 • هنگامی که یک کاربر عادی می خواهد موردی را رزرو کند، قبل از رزرو به صفحه فرم ثبت نام هدایت خواهد شد
 •  API YELP برای نمایش نقاط مورد علاقه در اطراف لیست
 • نمایش اسلایدر تصاویر و ویدئو اماکن
 • گزینه چاپ برای مشاهده جزئیات در اختیار کاربر قرار میگیرد
 • مدیریت تمامی رزرو ها و اطلاعیه ها توسط مدیر
 • تغییر مسیر به صفحه امور هنگام ثبت نام و یا ورود نا موفق از صفحه ملک در تلفن همراه
 • امکان گذاشتن قیمت پین شده و یا معین برای مدیر،‌این گزینه در آپدیت جدید اضافه شد
 • امکان استفاده کامل از ابزارک مگا منو در آپدیت جدید ( در ورژن قبل این امکان محدود تر بود‌ )‌
 • نمایش تعداد پیامهای خوانده نشده به کاربر
 • گزینه های تصویر سربرگ: کنترل ارتفاع، کنترل پوشش دهی، تغیر رنگ و …
 • نمایش ویدئو بهبود یافته تر و حرفه در بروزرسانی جدید قالب (‌ در ورژن قبل این قابلیت کم رنگ تر بوده است )‌
 • مدیریت قالب و عناصر آن با کد های HTML
 • و بسیاری امکانات و قابلیت های دیگر …

ویژگی ها قالب وردپرس رزرو محل اقامت | قالب وردپرس اجاره ملک

راه اندازی آسان

دمو مربوط به گزینه ها را با چند کلیک اجرا نموده و توسط آن قالب را سفارشی سازی کنید

کاملا واکنشگرا و رتینا آماده

واکنشگرایی قالب وردپرس رزرو محل اقامت به شما اجازه می دهد تا آن را در تمامی دستگاه های هوشمند اجرا کرده و با رزولوشن بالایی مشاهده نمائید

ویژوال کامپوزر

شما می توانید با استفاده از افزونه ویژوال کامپوزر صفحات قالب را بکشید و در مکان دلخواه خود رها کنید، حتی امکان ویرایش و سفارشی سازی صفحات و عناصر برای شما وجود دارد

اسلایدر روولوشن

این افزونه شما را در طراحی اسلایدر و نمایش آن در قالب کمک می کند. شما می توانید اسلایدر ها را با تصاویر و انیمیشن ها دلخواه سفارشی سازی کرده و آن را در قالب وردپرس رزرو محل اقامت به نمایش بگذارید

مدیریت قدرتمند

تمامی ابزارک ها، عناصر و صفحات در دسترس شماست و امکان ویرایش توسط شما در این ابزار ها وجود دارد

تنظیم رزرو

تمامی کاربران می توانند از گزینه رزرو و امکاناتش بهره ببرند، کاربران گزینه هایی همچون مدیریت، ثبت نام و … را در دسترس دارند و هر زمانی که می خواهند قادر به تغییر آن ها هستند

ارسال موارد ویژه

کاربران در هر زمانی که می خواهند می توانند موارد خاصی که انتخاب کرده اند را در مکان های دیگر به اشتراک بگذارند

هزینه سپرده

کاربر باید در هر رزروی که توسط وب سایت شما انجام می دهد بخش کوچکی از مبلغ را به شما پرداخت کرده تا تائیدیه را از شما دریافت کند

هزینه خدمات و مدیریت رزرو

به عنوان مدیر سایت شما می توانید هزینه خدمات (هزینه رزرو) را تعیین کنید که می تواند یک مقدار ثابت یا درصدی از کل صورتحساب باشد. مبلغی که به سرپرست سایت منتهی می شود از درآمد مالک محسوب می شود، اما توسط کاربر ارسال درخواست به عنوان بخشی از سپرده (یک بار تنظیم شده، برای تأیید رزرو) صورت می گیرد.

تنظیمات قیمت رزرو

شما می توانید برای هر ملک قوانینی را بگذارید: قیمت شب های بخصوص، رزرو بیش از ۷ روز، قیمت رزرو بیش از ۳۰ روز، رزرو روز های آخر هفته، رزرو شبانه و …، اگر بخواهید می توانید گزینه هایی همچون دریافت هزینه تمیز کردن مکان هنگام دریافت، هزینه مهمان اضافی، هزینه دریافتی هنگام تغییر رزرو و … را در وب سایت قرار دهید.

تخفیف اولیه

شما می توانید در ازای هر رزروی که اعمال می شود تخفیفی در نظر بگیرید تا افراد زیادی را به سمت خود جذب کنید. گزینه های تخفیف در قالب وردپرس رزرو محل اقامت گذاشته شده.

تمیز کردن

برای نظافت پس از قرارداد می توانید هزینه ای معین در نظر بگیرید

هزینه شهر

تفاوت بین شهر ها هزینه هایی را بر دوش مشتری می گذارد، شما می توانید برای انتخاب شهر ها هزینه ای را تعیین کنید و به کسب و کارتان سود ببخشید

ارزش مالیات

در هر ملک شما می توانید مقدار مالیاتی را برای کمک به مالک به طور خودکار در نظر بگیرید و مالیات خود را بر اساس ارزش صورتحساب رزرو محاسبه کنید. این اطلاعات فقط در داشبورد مالک نشان داده می شود.

هزینه اضافی برای تعداد میهمانان اضافه شده
هر چقدر تعداد میهمانان از تعداد تعیین شده افزایش یابد، به شما امکان افزایش هزینه در قبال هر میهمان داده می شود

تنظیمات اضافی در فرم رزرو

در هر قرارداد، مالک می تواند گزینه های اضافی رزرو را اضافه کند و قیمت را به عنوان هزینه ثابت، شبانه، مهمان یا گزینه شبانه و مهمان تعیین کند. گزینه های اضافی را می توانید در هر زمان ویرایش و یا حذف کنید بدون تاثیر بر درخواست های رزرو قبل.

مدیریت روز ها

شما می توانید وابسته به رزرو هایی که طی یک قرار داد انجام می دهید، روز رزرو را تغییر دهید.

شبهای آخر هفته

شما به عنوان مدیر قادر به انتخاب روز های هفته برای بستن قرارداد هستید

رزرو فوری بدون تایید مالک

اگر مالک در هنگام ایجاد پست بر روی گزینه رزرو فوری کلیک کند، درخواست های رزرو بدون تأیید مالک ثبت می شود. اگر مالک تمایل به فعال کردن رزرو فوری نداشته باشد، تمام درخواست های رزرو باید به صورت دستی توسط او بررسی شود (او می تواند هر درخواست را رد یا تأیید کند).

ابزارک چندگانه

به سادگی به کمک ابزارک ها قالب وردپرس رزرو خود را طراحی کنید، هر گونه تغییری را در آن ایجاد کنید، هر چه را که می خواهید!

تغییراتی را در هدر و منو ها ایجاد کنید

شما امکان انتخاب میان دو طرح بندی مختلف برای منو را دارید. همچنین می توانید در سربرگ تغییراتی همچون نمایش نقشه گوگل، دسته بندی کشویی، نمایش اسلایدر روولوشن و نمایش تصویر پس زمینه ایجاد کنید، حتی می توانید سربرگ را بدون این ابزارک ها به نمایش بگذارید.

نقشه گوگل

مشتریان شما با این ابزارک قادر به جستجو املاک در نقشه گوگل هستند، آن ها به راحتی می توانند املاکی را که می خواهند با توجه به مکان جغرافیایی اش پیدا کنند. آن ها می توانند با استفاده از ابزارک هایی در آن وجود دارد می توانند املاک و یا مکان نشانه گذاری شده را به سادگی بیابند.

تنظیمات رنگ

امکان انتخاب رنگ های مختلف برای هر قسمتی که می خواهید وجود دارد، کافیست به آن بخش مرجعه کرده و با استفاده از گزینه های رنگ، آن از به رنگ دیگری تغییر دهید.

ستون های نامحدود

قالب وردپرس رزرو محل اقامت همراه با چند سایدبار از پیش تعریف شده است، اما شما همچنین می توانید سایدبارهای خود را ایجاد و آنها را با ابزارک های اختصاص داده شده قالب سفارشی سازی کنید.

ترجمه آماده

شما به سادگی می توانید را به هر زبانی که می خواهید ترجمه کنید.

پشتیبانی از افزونه چند زبانه WPML

با استفاده از افزونه WPML می توانید وب سایتی چند زبانه ایجاد کرده و ارتباط بهتری با کاربران خود برقرار کنید

مدیریت

در هر صورت مدیر وب سایت می تواند به تمامی افزونه ها و ابزارک ها دسترسی داشته باشد، آن ها را ویرایش کند و یا از حالت فعال و عدم آن در آورد. مدیریت، در این قالب به معنی واقعی کارایی دارد!

ویژگی های اصلی قالب وردپرس رزرو WP Rentals

بر پایه بوت استرپ ۳
کاملا واکنشگرا
HTML5 و CSS3 حرفه ای
طراحی مدرن و حرفه ای
رتینا آماده
قابل سفارشی سازی
سازگار با مرورگر کراس
HTML5 معتبر
انیمیشن های حرفه ای CSS3
شامل اسلایدر روولوشن و ویژوال کامپوزر
بروزرسانی های مرتب در نسخه اجرایی قالب
ترجمه قالب به زبان های مختلف با poedit
ویژگی های عمومی قالب وردپرس رزرو محل اقامت
فیلتر پیشرفته
یکپارچه سازی پیشرفته نقشه گوگل با جستجوی Ajax و مدیریت سفارشی ساز و یا قیمت پین
بررسی خودکار، پرداخت و … در صفحه اموال بر اساس انتخاب جستجوی پیشرفته، شما می توانید به طور مستقیم هزینه کل را در فرم رزرو مشاهده کنید
پشتیبانی فرم رزرو از موارد ذیل: ارسال یک درخواست برای رزرو، نمایش اطلاعیه برای ورود به سیستم و یا ثبت نام، دسترسی به تنظیمات پیش فرض میهمان
فرم ثبت سفارش
گالری عکس سفارشی
جدید: ادغام API YELP برای نمایش نقاط مورد علاقه در اطراف فهرست به طور مستقیم در صفحه فهرست
تنظیمات مدیریت نقشه گوگل
سفارشی سازی رنگ نقشه گوگل
اضافه کردن پین برای هر دسته
جستجوی خودکار Google Places برای شهر، منطقه و کشور
فعال و یا غیرفعال کردن گزینه پین برای استفاده در حرکت نقشه، لیست اطلاعات نیمی از نقشه و نتایج جستجو پیشرفته صفحات
گزینه جستجو: استفاده خودکار برای شهر، منطقه، کشور با امکان ذخیره سازی در پایگاه داده قالب
جدید: تنظیم تعداد حداکثر پین های خاص برای نشان دادن در نقشه (برای مدیریت سرعت)
پین های سفارشی خود را برای دسته ها و انواع لیست های خود اضافه کنید
جدید: پین قیمت برای درخواست های مدیریت شده، قیمت را به طور کامل یا در نسخه کوتاه نمایش دهید
تنظیمات مدیریتی برای ظاهر قالب رزرو WP Rentals
با استفاده از افزونه ویژوال کامپوزر صفحات قالب خود را ایجاد کرده، آن ها را ویرایش و سفارشی سازی کنید
همراه با مگا منو
با ۵ طرح بندی مختلف برای سربرگ و منو شفاف
جدید: گزینه سربرگ ویدئو برای صفحه: مدیریت کنترل ارتفاع، کنترل تمام صفحه، رنگ پوشش دهنده و کدورت
جدید: گزینه های تصویر سربرگ: کنترل ارتفاع، کنترل کامل صفحه، رنگ پوشش دهنده و کدورت های تصویر
تنظیم رنگ سفارشی توسط شما
فعال و یا غیر فعال سازی نوار اسلایدر تصاویر برای واحدهای سفارشی در لیست
جدید: نمایش و عدم نمایش گزینه های سفارشی سازی برای منو در داشبورد کاربر
۲ نوع سربرگ با امکان تنظیم موقعیت لوگو
مدیریت سفارشی رنگ برای منوی سربرگ
گزینه طراحی عمومی برای سربرگ (ارتفاع سربرگ، ارتفاع سربرگ چسبنده، اندازه مرزی، رنگ میانه)
گزینه ای برای تنظیم ۱۰۰٪ پهنای حاشیه
۲ طراحی متفاوت برای املاک
گزینه ای برای نشان دادن عناصر فهرست نقشه
سفارشی سازی قیمت و ارز
خواندن فایل های قالب برای راه اندازی چند پین برای مرور سریع
ایجاد تغییرات فونت
امکان سفارشی سازی اسلایدر کشویی توسط مدیر
سفارشی سازی قالب با استفاده از ابزارک های شاخص آن
شما می توانید مدیریت را به مالک بسپارید
دسته ها و امکانات نا محدود
سفارشی سازی محتوا برای انتشار درخوات هایی از جمله شر ها و منطقه ها
در صورتی که از صفحه طبقه بندی استاندارد استفاده کنید می توانید سربرگ را با استفاده از تصویر مناطقو یا دیگر مکان ها مجهز کنید
مدیریت مالکیت و رزرو در قالب رزرو محل اقامت | قالب وردپرس اجاره ملک
فعال و یا غیر فعال سازی ورود با فیس بوک، یاهو و گوگل
فعال و یا غیر فعال سازی فرم ثبت نام با متغیر هایی همچون نام کاربری، رمز عبور و ایمیل
فعالو و یا غیر فعال سازی گزینه ارسال پیام خصوصی و ثبت درخواست در صورت ثبت نام
فعال و یا غیر فعال سازی گزینه ای برای جدا کردن ثبت نام کاربرانی که می خواهند به کتاب و کاربرانی که مایل به اضافه کردن محتوا برای اجاره هستند (با و یا بدون کنترل)
مدیر می تواند اجازه دهد فقط مشترکین ثبت شده خاصی به امکانات قالب دسترسی داشته باشند
تائید وضعیت درخواست های فعال توسط مدیر
مدیر وب سایت می تواند قیمت های ثابتی را برای روز های خاص مانند روز های آخر هفته و یا … تعیین کند
فعال و یا غیر فعال سازی نمایش تنظیمات و اطلاعات برای کاربر توسط مدیر
مدیر به سادگی می تواند به کمک این قالب به هزینه های سپرده و دیگر هزینه ها دسترسی داشته باشد
هزینه سپرده را می توان از ۰ تا ۱۰۰% و یا مقداری ثابت مشخص نمود
دارای گزینه ای برای محاسبه (هزینه شهر و نظافت) هنگام محاسبه هزینه رزرو
مدیریت ایمیل و اطلاعات محاسبات و … توسط مدیر
امکانات کاربران و مالکان برای ارائه لیست و درخواست ها
فرم ارسال نمایندگی
فرم ویرایش مجدد
اضافه کردن درخواست ها به لیست علاقه مندی ها و مدیریت حذف و دسترسی آنها به داشبورد کاربر
گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن لیست منتشر شده در داشبورد کاربر
مالک می تواند قیمت تخفیفی را برای دوره های طولانی با اضافه کردن یک قیمت سفارشی برای رزرو بیش از ۷ روز و برای رزرو بیش از ۳۰ روز تنظیم کند
مالک می تواند قیمت سفارشی برای هر روز یا دوره را با انتخاب تاریخ خاص از تقویم موجود در تنظیمات قیمت تعیین کند
اضافه کردن هزینه شهرداری و هزینه نظافت توسط مالک
هزینه شهر نیز می تواند به عنوان ٪ تعیین شود
فرم ارسال املاک شامل حداقل روزهای رزرو است
فرم ارسال املاک شامل قیمت سفارشی برای روز های آخر هفته (جمعه، شنبه و یکشنبه یا جمعه و شنبه یا شنبه و یکشنبه)
فرم تحویل ملک شامل گزینه چک برای تعداد مهمانان است
بررسی مجوز رزرو برای شروع در یک روز خاص
گزینه ی رزرو فوری برای هر ملک
اضافه کردن، ویرایش و حذف هزینه های اضافی برای هر رزرو توسط مالک
اعمال تخفیف اولیه
پشتیبانی از ارزش سپرده های امنیتی
اجازه دادن به مالک برای تعیین ارزش مالیات در فرم ارسال، آنها فقط در اطلاعات صورتحساب برای مالک نشان داده می شوند
ارسال ایمیل برای کاربر در جهت هزینه باقی مانده از رزرو (این کار را به صورت دستی هم می توان انجام داد)
تصاویر را برای هر ملک اضافه کنید و آنها را در فرم ارسال با کشیدن و رهاکردن به نمایش بگذارید
مالک دارای کنترل کامل روی موقعیت پین در نقشه است که می تواند با کلیک روی آن تنظیم شود
دارای بلوک های خاص در تقویم املاک
گزینه لغو رزرو توسط صاحب ملک
داشبورد کاربرد – قیمت سفارشی رزرو، تقویم رزرو و علامت گذاری مکان ها در نقشه
فاکتورهای دقیق در داشبورد کاربر نمایش داده می شوند، گزینه چاپ برای کاربر وجود دارد
سیستم پیام رسانی داخلی بین کاربران
ذخیره و حذف لیست علاقه مندی ها
دیگر ویژگی ها قالب وردپرس رزرو محل اقامت | قالب وردپرس اجاره ملک
پشتیبانی از افزونه چند زبانه WPML
پشتیبانی از سیستم ارسال پیام
امکان ترجمه قالب به زبان های مختلف
مدیریت پرداخت
استفاده از اعلان جهت مطلع کردن کاربران

دیدگاه ها :

 1. علی گفت:

  سلام سایت شما پیش نمایش نداره؟

  • مدیریت سایت گفت:

   سلام وقت بخیر ، برای سرور دانلودمون مشکل پیش اومده ، در حال رفع اون هستیم ، اما اگر قصد خرید قالبی رو دارید میتونیم استثنا برای شما آماده کنیم دمو رو ، برای اطلاعات بیشتر با آی دی @ihosein در تلگرام و یا چت آنلاین (آیکون سمت راست پایین) میتونید در ارتباط باشید برای ارائه پیشنمایش
   با تشکر

 2. قالب وردپرس گفت:

  سلام ممنون از گردآوری مطالب زیباتون

 3. فلاح گفت:

  با سلام
  من از شما قالب WP Rentals خریداری کردم اما افزونه پرداخت از بانک ملت یا درگاه های دیگر رو نداره در صورتی که در توضیحات قالب درج شده اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنون میشم .

  با تشکر

ارسال دیدگاه ها :